Hoofdbestuur

Secretaris en wedstrijdsecretaris senioren

Marcel van de Bogaart
06 – 1091 2851
marcel@wec.nl

Penningmeester

Ellen van Dartel
06 – 1462 6522
ellen@wec.nl

Beheer kantine en accommodatie

Sjaak Pijnenburg
06 – 5558 5579
sjaak@wec.nl

Ledendministratie en communicatie

John Claassen
06 – 4878 2395
john@wec.nl

Technisch co├Ârdinator senioren

Jos Steenbakkers
06 – 2932 4193
jos@wec.nl

Sponsoring

Huub van Bergen
06 – 1325 7937
huub@wec.nl

Jeugdzaken

Bart van Erp
06 – 5112 9976
bart2@wec.nl

Scheidsrechterszaken

Ad Spierings
06 – 2094 7597
ad@wec.nl

Ondersteuning bestuur

Beheer materialen en werkploeg

Cor van der Burgt
06 – 1358 5900
wec@wec.nl

Beheer materialen

Cor van Bakel
06 – 3004 8202
wec@wec.nl

Beheer velden

Frans van den Bergh
06 – 5209 2894
wec@wec.nl