fbpx Skip to main content

Organisatie & Historie

Bestuur

Bart van Erp - WEC Bestuur

Voorzitter

Bart van Erp
06 – 5112 9976
voorzitter@wec.nl

Hans Peters - WEC Bestuur

Secretaris

Hans Peeters
06 – 5321 3604
secretaris@wec.nl

John de Mol - WEC Bestuur & Supportersvereniging

Penningmeester

John de Mol
06 – 8360 9823
penningmeester@wec.nl

Technische zaken

Bennie van der Mee - WEC TC

Wedstrijdsecretaris

Bennie van de Mee
06 – 3773 9050
wedstrijdsecretaris@wec.nl

Ton van der Heijden - WEC TC

Technische zaken

Ton van der Heijden
06 – 5735 7826
tcsenioren@wec.nl

Edwin van der Velden - WEC TC

Technische zaken

Edwin van der Velden
06 – 1202 3705
tcsenioren@wec.nl

Ondersteuning bestuur

Frans van den Bergh - WEC Veldenbeheer

Veldenbeheer

Frans van den Bergh
06 – 2549 4608
info@wec.nl

Bjarn Schellekens - WEC Communicatie

PR & Communicatie

Bjarn Schellekens
06-1386 2091
Bjarn@wec.nl

Jeugdcommissie

Hans Remmers - WEC Jeugdcommissie

Voorzitter

Tijdelijk minder beschikbaar
Harm Remmers
06 – 5352 4571
harm@wec.nl

Dennis van den Oostenbrugge - WEC Jeugdcommissie

Technische zaken

Dennis van Oostenbrugge
06 – 4785 8287
dennis2@wec.nl
Rob Fleskens - WEC Jeugdcommissie

Interim voorzitter

Rob Fleskens
06 – 1275 8400
rob@wec.nl
Bart van Bergen - WEC Jeugdcommissie

Toernooien

Bart van Bergen
06 – 5794 5304
bart@wec.nl
William Schellekens - WEC Jeugdcommissie

Activiteiten

William Schellekens
06 – 5380 4025
william@wec.nl

Twee dorpen, één club

Na de oorlog was het gemis van een eigen voetbalclub in Wijbosch voelbaar. In de smederij van Jan van Venrooij werden plannen gesmeed voor een nieuwe club. Deze vergadering trok veel belangstelling voor dit plan en dat vernamen ze ook in Eerde. Dit kwam goed uit, daar er alleen uit Wijbosch niet genoeg leden te vinden waren. Eerdenaar Jan van Asseldonk wist genoeg plaatsgenoten enthousiast te krijgen om ook lid van de vereniging te worden. Er werd een aparte aanmeldingsvergadering gehouden in Café Stapelbroek in Eerde en zo komt het dat WEC haar wortels heeft in twee dorpen. Daarmee is meteen verklaard hoe de naam Rooms Katholieke Voetbal Vereniging Wijbosch Eerde Combinatie ontstond. De oprichtingsvergadering was op 4 augustus 1948. Bij de oprichting telde de club 59 leden.

74 jaar later is WEC nog steeds een bloeiende vereniging met ruim 500 leden. Bij onze accommodatie aan de Veghelsedijk in Wijbosch hebben we de beschikking over 3 wedstrijdvelden waarvan 1 kunstgrasveld, alsmede nog een trainingsveld. Verder heeft de club de beschikking over 10 kleedlokalen en een grote kantine, waar regelmatig de overwinningen gezellig kunnen worden gevierd. De relatie tussen de dorpen is tot op vandaag nog steeds uitstekend te noemen en zijn we als club op voetbalgebied één dorp. De afgelopen jaren hebben we zelfs een Eerdse voorzitter wat voorheen nog nooit was voorgekomen. Verder zijn er vele relaties ontstaan tussen Wijbosschenaren en Eerdenaren.

WEC heeft meerdere seniorenteams waarvan zowel heren- als damesteams, diverse jeugdteams voor jongens en meisjes. Ons vaandelteam speelt in de vierde klasse, en heeft een jeugdige selectie waar zeker voor de toekomst mooie resultaten mee gehaald kunnen worden. Winnen is altijd leuk in het voetbal, maar bij WEC staat ook plezier bij de club hoog in het vaandel.

In 2023 heeft W.E.C. haar 75-jarig jubileum gevierd. In een fantastische feestweek, waarbij al onze leden betrokken waren. Zowel voor de jeugd als voor de senioren waren er diverse activiteiten waar nog lang over gesproken wordt.